NA GOLASA
Weekend na skraju puszczy czyli sauna i inne atrakcje :-)

O imprezie

Imprezka nasza będzie miała charakter integracyjny i naturystyczny ale jednocześnie będzie miała  zabarwienie lekko erotyczne niemniej jednak przybycie na nią nie oznacza, że będziecie do czegokolwiek zmuszani, namawiani, nakłaniani. Obowiązuje żelazna zasada - możecie wszystko - ne musicie nic. To na co się zdecydujecie zależeć będzie wyłącznie od Was.
Zaczniemy wczesnym popołudniem od zabawy przy ognisku. Będą nie tylko kiełbaski (każdy musi je mieć ze sobą, gdyż nie chcemy brać odpowiedzialności za ich jakość) ale i gulasz myśliwski (ten z kolei otrzymamy w formie półproduktu) i sami go sobie upitrasimy. 
Być może uda nam się również zorganizować przejażdżkę wozami konnymi po lesie. Później przeniesiemy się do domku, gdzie będzie czekała na nas sauna.
Tu będziemy mogli się troszeczkę rozgrzać (w październiku na dworze może być już chłodno). Do sauny wchodzimy oczywiście na golaska, pamiętajcie by zabrać ze sobą klapki, mydło i ręcznik. Jednocześnie będzie już na stole kolacja. Ponieważ trudno jest nam ocenić, kto jakie trunki preferuje alkohol, w tym piwo każdy przynosi we własnym zakresie. 
Co będzie dalej? Tego nie wiemy, wiemy natomiast, że będzie fajna zabawa, niekoniecznie musimy być grzeczni :-) no ale nie chcemy niczego nikomu sugerować. Można robić wszystko na co macie ochotę oczywiście z poszanowaniem dobrego samopoczucia innych uczestników imprezy. 
Jesteśmy przekonani, że osoby, które zaprosimy potrafią się bawić i wszyscy będziecie zadowoleni. Wasza rola może (o ile zostaniecie zaakceptowani) może być czynna lub ograniczyć się jedynie do roli obserwatora.
Nie jesteśmy przekonani ile osób weźmie udział w naszym spotkaniu. Miejsc do spania mamy na 8 może nawet 11 osób. Dopuszczamy możliwość udziału osób z Warszawy i okolic, które nie zechcą poczekać do rana i wrócą wcześniej do domu.
Po wieczornej imprezce idziemy spać a zakończy ją poranne śniadanie, po czym rozjedziemy się do swoich domów, mamy nadzieję, że w szampańskich humorach.
.


.
MENU
Katering przygotuje nam znajomy, który stawia pierwsze kroki w tej branży a mieszka w pobliżu, dzięki temu nie będzie drogo. Oczywiscie nie będzie on uczestniczył w naszej zabawie a jedynie dostarczy produkty.
Deska serów (różne gatunki: rocpol blue, brie,
camembert, oscypek, cheddar, i inne z garni w postaci winogrona, orzechów włoskich, migdałów)
Deska wędlin (schab, szynka, polędwica, baleron, salami, kiełbasa, kabanosy itp.)
Jaja w majonezie i w sosie tatarskim
Dwa rodzaje sałatek
Marynatki (ogórki konserwowe, papryka marynowana, pieczarki)
Pieczywo
Napoje (soki, cola, fanta, sprite)
Kawa i herbata
Jakieś ciasto  wyrób własny
Ponieważ trudno jest nam ocenić, kto jakie trunki  preferuje alkohol, w tym piwo każdy przynosi we własnym zakresie. 
Darmowe strony www dla każdego